Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

TEREBOVLYA І-ІІІ DEGREE GENERAL SECONDARY SCHOOL No 2

Вівторок, 27.06.2017

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

ШКІЛЬНІ НОВИНИ:

Головна » 2015 » Грудень » 29 » Підведення підсумків роботи за І семестр
13:40
Підведення підсумків роботи за І семестр

2015 рік учні та вчителі нашої школи провели підведенням підсумків роботи за І семестр.
А результати вагомі:

  • на першому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін і приймали участь 464 учні.
  • на другому етапі (районному) 49 учнів нашої школи стали переможцями; перше місце здобули 16 учнів, друге місце – 14 учнів; третє місце – 19 учнів.

Класи лідери: 10 клас – 20 призових місць; 11 – 10 призових місць; 9 клас – 9 призових місць.

Серед учнів лідерами стали:

  • Чемеринська Ірина (10 кл.) – 7 призових місць, серед них 6 перших;
  • Роговська Ірина (9 кл.) – 6 призових місць;
  • Ситник Іван (11кл.) – 5 призових місць;
  • Щерба Анна (11кл.) – 3; Костилєва Ілона (8 кл.) – 3; Ситник Андрій (10 кл.) - 3; Коцюра Ігор (10 кл.) – 3; Боднар Софія (8 кл.) – 3.

Учні нашої школи активні учасники та переможці різноманітних конкурсів:

  1. Турист – 2015 - І місце - 6 Бкл., ІІ місце – 5-А кл.
  2. «Великі Перегони» – учасники: Ткач Т., Роговська І, Хабурський М, Крива І, Ірза А, Боднар Л.
  3. Конкурс Патріотично пісня, прози і поезії – учасники Брездень Олеся, Сигловий Руслан, Вітвіцький Максим – ІІ місце в районі, дует «Мрія»
  4. «Замість ялини – зимовий букет» І місце в районі, ІІІ місце область. (Дурняк Олеся – 4кл., Крупа Максим 3-А кл., Чех Богдан 3-А кл., Костелєва Ілона 8 кл, Боднар Олександра (10 кл.)
  5. Переможці міського конкурсу «Не залишай свого героя наодинці» (Сигловий Руслан - І місце, Брездень Олеся - ІІІ місце, Будзанівська Тетяна ІІ місце)
  6. Конкурс ім. П. Яцика – Крисько Марта – ІІ місце, Кузик Анастасія – ІІ місце, Петрикевич Андріана – ІІ місце в районі.
  7. Конкурс ім. Т. Г. Шевченка – Климчук Анастасія (6-Б клас) – IІІ місце, Петрикевич Андріана – IІІ місце
  8. Конкурс учнівської творчості «Гуртуймося Братове - Українці» у номінації література – Петрикевич Андріана.
  9. За спортивні досягнення були відзначені учні: Хомутівський Михайло (3-Б кл.) - І місце на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті А. І. Костевича.
    – Учні 10 класу були нагородженні грамотою за І місце у районних змаганнях з волейболу.
  10. За активну участь у всіх масових заходах школи:
    – Боднар Олександра, Бернат Діана, Мунтян Яна, Федеши Ярина, Штик Діана, Пророчук Христина, Кришевська Вікторія, Марцинів Сергій, Бачинська Соломія, Смільська Юлія,Сигловий Руслан, Сергієва Таня, Хабурський Максим, Чайківський Максим,Корнят Вадим, Брездень Олеся, Вітвіцький Максим, Перхалюк Оксана, Понятишин Аліна,Кирилюк Мар’яна, Чаповська Таня, Вислоцька Вікторія, Вислоцька Анастасія, Копчак Андріана, Панчишин Софія, Залінка Настя.

Бажаємо всім учням, вчителям ще більших досягнень у Новому році!!!


Матеріал підготувала заступник директора з виховної роботи
Кривокульська Мирослава Василівна.


Клікніть по будь-якій фотографії, щоб переглянути усю фотогалерею

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Переглядів: 355 | Додав: bogdankl | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Календар записів

«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук на сайті

Нове на сайті

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0