(Перелік учнів впорядковано у порядку спадання кількості призових місць на різних етапах олімпіад)
(Умовні позначення, кольори: ОТГ етап – зелений,
ІІ етап (район) – синій, ІІІ етап (область) – червоний)
№ |
Учень |
Предмети - Місце |
Вчитель |
22 |
Гетьман Богдан, учень 11 класу
Гетьман Богдан,
учень 11 класу |
|
|
23 |
Брездень В'ячеслав, учень 8-Б класу Брездень В'ячеслав,
учень 8-Б класу |
Образотворче мистецтво – ІIІ |
|
|
24 |
Іванунь Микола, учень 9 класу
Іванунь Микола,
учень 9 класу |
Образотворче мистецтво – ІIІ |
|
|
ОСЬ ВОНИ, НАША ГОРДІСТЬ, НАША ОПОРА, НАША СЛАВА:
Чемеринська Ірина, учениця 11 класу
Чемеринська Ірина,
учениця 11 класу |
Боднар Софія, учениця 9 класу Боднар Софія,
учениця 9 класу |
Роговська Ірина, учениця 10 класу Роговська Ірина,
учениця 10 класу |
Чаповська Тетяна, учениця 8-А класу Чаповська Тетяна,
учениця 8-А класу |
|
Коцюра Ігор, учень 11 класу
Коцюра Ігор,
учень 11 класу |
Ситник Андрій, учень 11 класу Ситник Андрій,
учень 11 класу |
Марцинів Сергій, учень 7-Б класу Марцинів Сергій,
учень 7-Б класу |
Заставна Аліна, учениця 9 класу Заставна Аліна,
учениця 9 класу |
Палюх Максим, учень 8-Б класу Палюх Максим,
учень 8-Б класу |
|
Кішай Віталій, учень 8-Б класу Кішай Віталій,
учень 8-Б класу |
Гумницький Володимир, учень 7-А класу Гумницький Володимир,
учень 7-А класу |
Климчук Анастасія, учениця 7-Б класу
Климчук Анастасія,
учениця 7-Б класу |
Кіщук Віталіна, учениця 8-Б класу
Кіщук Віталіна,
учениця 8-Б класу |
Крисько Ольга, учениця 10 класу
Крисько Ольга,
учениця 10 класу |
|
Громадський Вадим, учень 6-А класу
Громадський Вадим,
учень 6-А класу |
Боднар Олександра, учениця 11 класу Боднар Олександра,
учениця 11 класу |
Петрикевич Андріана, учениця 6-Б класу
Петрикевич Андріана, учениця 6-Б класу |
Торкот Анастасія, учениця 10 класу
Торкот Анастасія, учениця 10 класу |
Чичуй Олександр, учень 8-Б класу
Чичуй Олександр, учень 8-Б класу |
|
Накураш Ірина, учениця 8-А класу
Накураш Ірина,
учениця 8-А класу |
Бурбела Євген, учень 11 класу Бурбела Євген,
учень 11 класу |
Гетьман Богдан, учень 11 класу Гетьман Богдан,
учень 11 класу |
Брездень В'ячеслав, учень 8-А класу
Брездень В'ячеслав, учень 8-А класу |
Іванунь Микола, учень 9 класу
Іванунь Микола, учень 9 класу |
|