Рік, коли почали працювати у школі |
Вчителі |
1946 р. |
Турчина Софія Леонтіївна – вч. рос. мови та літ-ри
Пятак Петро Савелійович – вч. поч. класів
Паєвська Є.А. – вчитель
Махніцька Людмила Михайлівна – вч. укр. мови та літ-ри
Яремчук Євгенія Тарасівна – вч. рос. мови та літ-ри
Сидоренко Борис Максимович – вч. музики |
1947 р. |
Деревянченко Анастасія Яківна – вч. поч. класів
Іваншина (Драган) Людмила Петрівна – вч. фізики та математики |
1949 р. |
Адаменко Н. В. – вч. поч. класів |
1951 р. |
Калашнікова Анна Анатоліївна – вч. хімії та біології
Гриценко Анна Тимофіївна – вч. німецької мови
Погорілий М. Ф. – вч. фізкультури
Осьмирко Лідія Семенівна – вч. поч. класів
Братківська Олена Іллінічна – вч. німецької мови
Тріус Андрій Олексійович – вч. фізики
Кенс Євген Андрійович – вч. географії
Адаменко Ніна Вікторівна – вч. поч. класів
|
1952 р. |
Гутман Любов Львівна – вч. рос. мови та літ-ри |
1954 р. |
Бельмус Клара Семенівна – піонервожата, 1957 – вч. поч. класів |
1955 р. |
Друзь Зінаїда Михайлівна – вч. хімії
Паєвська Є. А. – вч. поч. класів |
1956 р. |
Грицаєнко Алла Тимофіївна – вч. іноземної мови
Грицишина Н. П. – вч. поч. класів |
1959 р. |
Завертаний М. Г.- – вч. історії
Галінська Катерина Миколаївна – вч. математики
Приступа Тетяна Семенівна – вч. укр. мови та літ-ри |
1960 р. |
Пилосова Антоніна Іванівна – вч. поч. класів |
1962 р. |
Давид Іванна Федорівна – вч. біології та хімії |
1967 р. |
Оніщук Ганна Яківна – вч. англ. мови
Карпова В. А. – вч. історії |
1972 р. |
Андрієвський Б. В. – вч. фізики |
1973 р. |
Бліщук Світлана Василівна – вч. музики
Мадараш Іван Миколайович – вч. фіз-ри та ДПЮ |
1974 р. |
Куц Орися Михайлівна – вч. світової літ.
Шевчук Зінаїда Михайлівна – вч. рос. мови та літ-ри |
1975 р. |
Чикіна Дарія Семенівна – вч. рос. мови та літ-ри, поч. класів |
1978 р. |
Онишко Марія Зіновіївна – вч. поч. класів
Грицишин Марія Іванівна – вч. поч. класів Туманов Юрій Іванович – вч. фізики, математики |
1979 р. |
Кузів Богдан Михайлович – вч. трудового, ОБЖ |
1981 р. |
Пасіка Михайло Володимирович – вч. історії
Брездень Віра Іванівна – вихователь ГПД, лаборант
Аверкієва Надія Петрівна – бібліотекар |
1983 р. | Пасічник Ольга Романівна – вч. укр. мови та літ-ри
Полідвор Лідія Михайлівна – вч. поч. класів |
1985 р. |
Копчак Оксана Павлівна – вч. трудового |
1986 р. |
Кривокульська Мирослава Василівна – вч. географії
Денісова Людмила Петрівна – вч. історії |
1987 р. |
Пасіка Надія Григорівна – вч. ОХЕ, музики
Строгонова Олена Михайлівна – вч. поч. класів
Афанасьєва Галина Андріївна – вч. англ. мови |
1988 р. |
Война Любов Володимирівна – вч. математики
Пасіка Юрій Богданович – вч. музики |
1989 р. |
Сурмай Михайло Васильович – вч. фізкультури
Шалева Галина Петрівна – вч. поч. класів
Куліковська Наталя Євгенівна – вч. поч. класів
Хлановський Петро Миколайович – вч. ДПЮ |
1990 р. |
Ралько Оксана Іванівна – вч. біології |
1991 р. |
Сіренко Олександр Миколайович – вч. математики
Бардіна Людмила Іванівна – вч. поч. класів
Студент Галина Ярославівна – вч. музики
Галінська Галина Мечиславівна – вч. хімії
Андрющенко Оксана Іванівна – бібліотекар
Шатковська Світлана Теодорівна – лаборант |
1992 р. |
Павлова Маргарита Олександрівна – лаборант |
1993 р. |
Лазорчик Віра Богданівна – вч. музики
Гладій Тетяна Юріївна – вч. поч. класів
Московчук Марія Михайлівна – вч. поч. класів |
1994 р. |
Юрків Марія Зіновіївна – вч. укр. мови та літ-ри
Кучма Ольга Василівна – вч. поч. класів
Торкот Василь Володимирович – вч. ДПЮ |
1995 р. |
Бугай Наталія Іванівна – вч. поч. класів |
1996 р. |
Андрусишин Леся Ігорівна – вч. поч. класів, мал-ня Цимбалюк Ольга Романівна – вч. поч. класів |
1997 р. |
Самборська Людмила Андріївна – вч. укр. мови та літ-ри
Дуднік Надія Михайлівна – вч. біології
Галінська Наталя Володимирівна – вчитель англ. мови |
1998 р. |
Бурбела Оксана Ярославівна – вч. поч. класів
Макарик Світлана Романівна – вч. математики
Вітвіцька Люба Павлівна – бібліотекар
Палюх Ольга Михайлівна – педагог-організатор |
1999 р. |
Смільська Наталя Богданівна – психолог
Сіренко Мирослава Євгенівна – вч. економіки
Климчук Богдан Аркадійович – вч. матем. та інформ.
Климчук Анна Юріївна – вч. фізики та астрономії
Міхневич Наталія Іванівна – вч. хімії
Васильків (Куцло) Галина Юліанівна – вч. укр. мови та літ-ри
Стефанів Люба Іванівна – вч. англ. мови
Стефанів Василь Васильович – вч. укр. мови та літ-ри
Вислоцька (Васильків) Галина Юл. – бібліот., вч. укр. м. та літ-ри |
2000 р. |
Кузьмина Галина Йосипівна – вч. англ. мови
Киба Володимир Васильович – вч. ДПЮ |
2001 р. |
Кухарик Оксана Михайлівна – вч. математики |
2002 р. |
Мельничук Вікторія Іванівна – вч. англ. мови |
2003 р. |
Пасіка Світлана Володимирівна – вихователь ГПД
Дмитрик Оксана Петрівна – вч. укр. мови та літ-ри |
2004 р. |
Шевчук Ярослав Євгенович – художник
Лютий Михайло Андрійович – вч. захисту Вітч.
Міхневич Валентина Іванівна – вч. англ. мови |
2005 р. |
Куца Світлана Богданівна – вч. світової літ-ри
Медвідь Іван Іванович – вч. математики |
2006 р. |
Олійник Тетяна Миколвївна – педагог-організатор |
2007 р. |
Кузик Сніжана Анатоліївна – вч. біології |
2008 р. |
Мазун Василь Іванович – вч. історії
Шишковська Надія Іванівна – вч. поч. класів |
2009 р. |
Присяжнюк Олександр Ярославович – вч. музики
Лазорчик Ірина Броніславівна – вч. початкових класів |
2010 р. |
Щесняк (Ірха) Оксана Іванівна – педагог-організатор |
2011 р. |
Питак Олександра Ярославівна – вч. англ. мови
Медвідь Ганна Петрівна – вч. ОХЕ та світової літ-ри |
2012 р. |
Пудяк Ігор Євгенович – вч. трудового навч.
Войтович Іван Михайлович – вч. історії |
2013 р. |
Солонинко Андрій Антонович – вч. трудового навч. |
2014 р. |
Строєвус Ольга Вікторівна – вч. історії |
2015 р. |
Клубко Зіновій Михайлович – вч. музики
Цимбалюк Галина Василівна – вчитель англ. мови |
2016 р. |
Онишко Марія Миколаївна – психолог Климко Назарій Петрович – вч. фізкультури
Огірок Назар Іванович – вч. фізкультури
Кляпітура Ірина Михайлівна – вч. музики
Солонинко Тетяна Миколаївна – вихователь ГПД
Сагайдак Орислава Іванівна – соціальний педагог |