Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

TEREBOVLYA SECONDARY SCHOOL No 2

Понеділок, 25.09.2023, 02:49

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

ІСТОРІЯ ШКОЛИ. ДОСЯГНЕННЯ

Наші досягнення

У 2008 році учні Теребовлянської загальноосвітньої школи № 2 здобули I місце серед учасників II та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. 51 учень вибороли призові місця, серед кращих варто відзначити Кикіш Софію (чотири перших місця з різних навчальних дисциплін), Макарика Ігоря (два перших місця), Сіренко Ольгу (два перших місця). Учень 11 класу Кривокульський Олег став переможцем III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії і призером IV етапу.


Кривокульська Мирослава Василівна - вчитель географії<br>Брощак Назар - переможець IV етапу олімпіади з географії 2010
Кривокульська Мирослава Василівна - вчитель географії
Брощак Назар - переможець IV етапу олімпіади з географії 2010
Кривокульська М. В. та Брощак Н.

При цьому треба відзначити роботу вчителя географії Кривокульської Мирослави Василівни, вчителя-методиста, «Відмінника Освіти України», призера II етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 96», яку у 2005 – 2006 роках визнано кращим учителем району.

Нагороджена численними грамотами районного та обласного відділів освіти. Має власні апробовані друковані видання. Друкується у фаховому виданні «Географія та основи економіки», очолює районне методичне об'єднання вчителів географії, працює з обдарованими дітьми.

Протягом п’яти останніх років її вихованці виборювали призові місця у республіканських конкурсах і були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України.


Ралько Оксана Іванівна - вчитель біології
Ралько Оксана Іванівна - вчитель біології
Ралько О. І.

Прекрасним педагогом в історії школи назавжди залишиться Ралько Оксана Іванівна, вчитель біології.

У 2004 році вона на конкурсі «Учитель року – 2004» виборола I місце на III етапі конкурсу і ввійшла в десятку кращих учителів біології країни.

У 2006 році їй присвоєно звання вчитель-методист, нагороджена численними грамотами районного, обласного відділів освіти та грамотою Міністерства освіти та науки України.

Багато уваги Вона звертала на роботу з обдарованими дітьми, її вихованці стали призерами II і III етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.


Денісова Людмила Петрівна - учитель історії
Денісова Людмила Петрівна - учитель історії
Денісова Л. П.

Високих результатів у роботі з обдарованими дітьми досягла вчитель історії Денісова Людмила Петрівна.

Її вихованці постійно займають призові місця у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та правознавства.

Проводить з учнями пошукову роботу, пише літопис школи, збирає краєзнавчі матеріали.
Полідвор Лідія Михайлівна - учитель початкових класів
Полідвор Лідія Михайлівна - учитель початкових класів
Полідвор Л. М.
Гладій Тетяна Юріївна - учитель початкових класів
Гладій Тетяна Юріївна - учитель початкових класів
Гладій Т. Ю.

Учитель початкових класів Полідвор Лідія Михайлівна була учасником конкурсу «Вчитель року – 2004», її відзначено дипломом II ступеня.

У такому ж конкурсі «Вчитель року – 2005» брала участь Гладій Тетяна Юріївна, учитель початкових класів, стала дипломантом конкурсу.


Хороших результатів у педагогічній справі досягає вчитель зарубіжної літератури Куц Орися Михайлівна. За час своєї педагогічної роботи випустила 5 класів, серед них найкращим був випуск 2006-2007 року. За Сумлінну працю нагороджена грамотами районного ти обласного відділів освіти. У 1983 році отримала звання «Відмінники народної освіти».


Результативною є робота Пасічник Ольги Романівни – вчителя української мови та літератури. Її вихованці неодноразово були призерами і переможцями; II і III етапу міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика та всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вчитель вищої категорії, нагороджена грамотами районного та обласного відділів освіти за роботу з обдарованими дітьми. Систематично проводить районні семінари для вчителів української мови та літератури, молодих вчителів, є керівником "Школи молодого вчителя". Учителем зібрано багато матеріал для кабінету української мови та літератури.


Поряд із старшими колегами працюють молоді вчителі української мови та літератури: Дмитрик Оксана Петрівна, Васильків Галина Юліанівна, Юрків Марія Зеновіївна, які проявили себе як здібні та перспективні вчителі, що постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня.

Вся виховна робота в школі спрямована на розвиток особистості учня. Створена система роботи за участю учнів у русі української молоді "Моя земля – земля моїх батьків". Зібрано і оформлено матеріали з історії рідного краю, з історії школи, про відомих людей, про звичаї та традиції українського народу.


У школі працює "Молода Просвіта"; учні молодших класів – активні учасники дитячого об'єднання "Козацький шлях". Діє гурток художньої самодіяльності.

Бабич Ірина, Козак Христина, Перескоцька; Уляна, Бомок Тетяна, Марчук Ліза – переможці та дипломати районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів у різних номінаціях: музика, журналістика, виразне читання.

Бойчук Олена, Бабій Ірина, Куліковська Наталя, Перескоцька Уляна – переможці Всеукраїнського конкурсу юних журналістів.

А також школа славиться своїми спортсменами, які постійно займають призові місця із різних видів спорту.

Історія нашої школи – це історія кожного вчителя, кожного учня,
бо усі ми разом –
це і є Теребовлянська загальноосвітня школа I-III ступенів №2.

Читайте нас у Facebook...

Прозорість інформації...

Форма входу

Календар записів

«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пошук на сайті

Нове на сайті

Наш статус

Учасник програми GOOGLE FOR EDUCATION

Календар подій

Українське ділове мовлення. Календар свят

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0