Оберіть категорію:


Корисно знати
Учням і батькам
Цікаве в цифрах

Всі публікації


Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

TEREBOVLYA SECONDARY SCHOOL No 2

Понеділок, 25.09.2023, 03:31

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Безпечний Інтернет
Корисно знати

Безпечний Інтернет » Корисно знати

Двофакторна авторизація – надійний захист даних!

Будь-яка система кіберзахисту ставить перед собою важливу мету – збереження даних. Для користувачів, в першу чергу, мова йде про безпеку доступу до акаунтів Інтернет-банків, соціальних мереж та електронної пошти.

Система двофакторної авторизації – це безкоштовний і, найголовніше, надійний інструмент, що дозволяє зробити доступ до особистих кабінетів доступним тільки їх власникам.

Двофакторна авторизація –
надійний та безкоштовний захист даних!

Двофакторна авторизація –
надійний та безкоштовний захист даних!

Що таке двофакторна авторизація:

Суть методу двофакторної авторизації полягає в тому, щоб підтверджувати свою особу власника при вході в акаунт не тільки логіном і правильним паролем, але й за допомогою номера телефону з особистого мобільного пристрою.

Механізм дії двофакторної авторизації наступний. Ви заходите в браузері на сайт ресурсу, де вводите свій логін і пароль у запропоновані поля і натискаєте умовну кнопку «УВІЙТИ». Далі програма зв'язується з вами за допомогою дзвінка і пропонує, використовуючи числове меню на смартфоні, натиснути, наприклад, цифру «1» для підтвердження входу в акаунт.

В іншому випадку, замість дзвінка вам може прийти SMS з унікальним одноразовим кодом, який необхідно ввести у відповідне поле.

На завершення:

Таким чином, навіть якщо ваш логін і пароль вкрали або передали третім особам, отримати доступ до ваших особистих кабінетів буде проблематично. По суті, тільки маючи доступ до вашого приватного мобільного пристрою і номеру телефону можна здійснити легальний вхід до системи.

Варто зазначити, що даний сервіс в більшості випадків є абсолютно безкоштовним і доступним. Дану послугу можна знайти та активувати у такому відомому поштовому сервісі електронної пошти, як Gmail від корпорації GOOGLE. Це ж стосується і соціальних мереж – ВКонтакте, Facebook, My Space, Однокласники.

Двофакторна авторизація - доступний інструмент

У статті використано матеріали антивірусної компанії Zillya!


Категорія: Корисно знати | Додав: bogdankl (01.02.2017)
Переглядів: 1539 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Читайте нас у Facebook...

Прозорість інформації...

Форма входу

Пошук на сайті

Нове на сайті

Наш статус

Учасник програми GOOGLE FOR EDUCATION

Календар подій

Українське ділове мовлення. Календар свят

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0