Оберіть категорію:


1950-1959 р.
1960-1969 р.
1970-1979 р.
1980-1989 р.
1990-1999 р.
2000-2009 р.
2010-2020 р.

Всі публікації


Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

TEREBOVLYA SECONDARY SCHOOL No 2

Понеділок, 02.10.2023, 17:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Спогади випускників
1990-1999 р.

Спогади випускників » 1990-1999 р.

Улянова Ірина, випускниця 1992 року

Пройшло вже понад 20 років, як я, Ульянова Ірина, випускниця 11 класу Теребовлянської ЗОШ №2 стояла серед однокласників на святі Останнього дзвоника. Це свято було присвячене нам – випускникам. Тоді, ми стояли щасливі і стривожені на порозі чогось нового і нам тоді ще невідомого.

Моя школа не просто архітектурна споруда. Моя школа – це колектив педагогів, які йшли з нами поруч ціле десятиліття нашого життя; це дух мого дитинства та юності. Тепер, переступаючи поріг рідної школи, я заплющую очі і вдихаю запах її, щоб хоч на мить повернутися у своє шкільне життя.

Нажаль фото відсутнє
Нажаль фото відсутнє

Улянова Ірина,
випускниця 1992 року

У школу я пішла 1 вересня 1982 року. На той час вона була з російською мовою викладання. З чого починається школа? Звичайно, з першої учительки, її звали Клара Семенівна. Вона була вчителькою строгою та вимогливою, проте заклала в нас добрий фундамент для подальшого навчання.

Пролетіло три роки і я вже учениця середніх класів. Настав найцікавіший час навчання. Нові предмети і, звісно, нові учителі, нові знання і нові пригоди. Куц Орися Михайлівна була моїм класним керівником. Вона ставилася до нас усіх, як друга мама: і хвалила, і сварила, і, думаю, що любила.

Найбільше у школі я не любила точні науки, проте учителі, які їх викладали були цікаві та неординарні люди. Медвідь Тетяна Йосипівна вчила нас фізику. У її кабінеті завжди була ідеальна чистота та ідеальна тиша. Знаєте чому? Тому, що у кабінеті фізики, починаючи відмінниками і закінчуючи двієчниками, на перервах ніхто не бігав і не шумів. Ми всі страшно боялися Тетяну Йосипівну. Хоча з висоти прожитих років я розумію, що була вона не злою, а просто виховувала учнів у дусі порядку та дисципліни.

Хочу згадати і про моїх улюблених вчителів:

Денисову Людмилу Петрівну, яка викладала у нас історію. ЇЇ уроки для мене були настільки яскравими та цікавими, як перегляд захоплюючого історичного фільму.

Кривокульську Мирославу Василівну – учителя географії. Була для нас і Колумбом, і Куком, і Амундсеном в одному лиці.

– А чи бачили ви спортзал у нашій школі? Чому ще до цієї пори не поставили пам'ятник учителю фізкультури Сурмаю Михайлу Васильовичу. Хто, крім нашого Михайла Васильовича, примудрився б провести повноцінний урок фізкультури з двадцятьма учнями на 20 м2 площі.

Тільки у таких учителів учнів стають розумними, тільки такі вчителі випускають зі стін школи порядних та добрих людей і тільки такі педагоги заслуговують на нашу вдячність, любов і повагу.

Наші вчителі – це дух, історія і майбутнє моєї рідної школи!


Улянова Ірина, випускниця 1992 року.


Матеріали, пов'язані із спогадами про школу цих років:

Фотоальбоми:

Сторінки сайту:


Категорія: 1990-1999 р. | Додав: bogdankl (21.06.2016)
Переглядів: 815 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Читайте нас у Facebook...

Прозорість інформації...

Форма входу

Пошук на сайті

Нове на сайті

Наш статус

Учасник програми GOOGLE FOR EDUCATION

Календар подій

Українське ділове мовлення. Календар свят

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0