Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

TEREBOVLYA І-ІІІ DEGREE GENERAL SECONDARY SCHOOL No 2

Неділя, 25.06.2017

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Історія Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Історія нашої школи – це історія кожного вчителя, кожного учня, бо усі ми разом – це і є Теребовлянська загальноосвітня школа I-III ступенів №2.

Свою історію наша школа починає із 1946 року. За цей період приміщення школи декілька раз мінялось. Змінювались директори, їх замісники, вчителі... Та незмінною залишилась добра слава про нашу школу, учнів, випускників, педагогів.

Директори Теребовлянської ЗОШ №2:

  • Денисов
  • Труш
  • Васильченко Іван Миколайович
  • Софія Леонтіївна Турчина
  • Василь Йосипович Роженко
  • Тетяна Йосипівна Медвідь
  • Михайло Володимирович Пасіка
  • Світлана Романівна Макарик

Заступники директорів по навчальній частині:

  • Турчина Софія Леонтіївна
  • Калашнікова Анна Анатоліївна
  • Григорій Петрович Кіржнер
  • Юрій Іванович Туманов
  • Світлана Романівна Макарик
  • Оксана Петрівна Дмитрик

Вчителі Теребовлянської ЗОШ №2

Рік, коли почали працювати у школі Вчителі
1946 р. Турчина Софія Леонтіївна – вч. рос. мови та літ-ри
Пятак Петро Савелійович – вч. поч. класів
Паєвська Є.А. – вчитель
Махніцька Людмила Михайлівна – вч. укр. мови та літ-ри
Яремчук Євгенія Тарасівна – вч. рос. мови та літ-ри
Сидоренко Борис Максимович – вч. музики
1947 р. Деревянченко Анастасія Яківна – вч. поч. класів
Іваншина (Драган) Людмила Петрівна – вч. фізики та математики
1949 р. Адаменко Н. В. – вч. поч. класів
1951 р. Калашнікова Анна Анатоліївна – вч. хімії та біології
Гриценко Анна Тимофіївна – вч. німецької мови
Погорілий М. Ф. – вч. фізкультури
Осьмирко Лідія Семенівна – вч. поч. класів
Братківська Олена Іллінічна – вч. німецької мови
Тріус Андрій Олексійович – вч. фізики
Кенс Євген Андрійович – вч. географії
Адаменко Ніна Вікторівна – вч. поч. класів
1952 р. Гутман Любов Львівна – вч. рос. мови та літ-ри
1954 р. Бельмус Клара Семенівна – піонервожата, 1957 – вч. поч. класів
1955 р. Друзь Зінаїда Михайлівна – вч. хімії
Паєвська Є. А. – вч. поч. класів
1956 р. Грицаєнко Алла Тимофіївна – вч. іноземної мови
Грицишина Н. П. – вч. поч. класів
1959 р. Завертаний М. Г.- – вч. історії
Галінська Катерина Миколаївна – вч. математики
Приступа Тетяна Семенівна – вч. укр. мови та літ-ри
1960 р. Пилосова Антоніна Іванівна – вч. поч. класів
1962 р. Давид Іванна Федорівна – вч. біології та хімії
1967 р. Оніщук Ганна Яківна – вч. англ. мови
Карпова В. А. – вч. історії
1972 р. Андрієвський Б. В. – вч. фізики
1973 р. Бліщук Світлана Василівна – вч. музики
Мадараш Іван Миколайович – вч. фіз-ри та ДПЮ
1974 р. Куц Орися Михайлівна – вч. світової літ.
Шевчук Зінаїда Михайлівна – вч. рос. мови та літ-ри
1975 р. Чикіна Дарія Семенівна – вч. рос. мови та літ-ри, поч. класів
1978 р. Онишко Марія Зіновіївна – вч. поч. класів
Грицишин Марія Іванівна – вч. поч. класів
Туманов Юрій Іванович – вч. фізики, математики
1979 р. Кузів Богдан Михайлович – вч. трудового, ОБЖ
1981 р. Пасіка Михайло Володимирович – вч. історії
Брездень Віра Іванівна – вихователь ГПД, лаборант
Аверкієва Надія Петрівна – бібліотекар
1983 р.Пасічник Ольга Романівна – вч. укр. мови та літ-ри
Полідвор Лідія Михайлівна – вч. поч. класів
1985 р. Копчак Оксана Павлівна – вч. трудового
1986 р. Кривокульська Мирослава Василівна – вч. географії
Денісова Людмила Петрівна – вч. історії
1987 р. Пасіка Надія Григорівна – вч. ОХЕ, музики
Строгонова Олена Михайлівна – вч. поч. класів
Афанасьєва Галина Андріївна – вч. англ. мови
1988 р. Война Любов Володимирівна – вч. математики
Пасіка Юрій Богданович – вч. музики
1989 р. Сурмай Михайло Васильович – вч. фізкультури
Шалева Галина Петрівна – вч. поч. класів
Куліковська Наталя Євгенівна – вч. поч. класів
Хлановський Петро Миколайович – вч. ДПЮ
1990 р. Ралько Оксана Іванівна – вч. біології
1991 р. Сіренко Олександр Миколайович – вч. математики
Бардіна Людмила Іванівна – вч. поч. класів
Студент Галина Ярославівна – вч. музики
Галінська Галина Мечиславівна – вч. хімії
Андрющенко Оксана Іванівна – бібліотекар
Шатковська Світлана Теодорівна – лаборант
1992 р. Павлова Маргарита Олександрівна – лаборант
1993 р. Лазорчик Віра Богданівна – вч. музики
Гладій Тетяна Юріївна – вч. поч. класів
Московчук Марія Михайлівна – вч. поч. класів
1994 р. Юрків Марія Зіновіївна – вч. укр. мови та літ-ри
Кучма Ольга Василівна – вч. поч. класів
Торкот Василь Володимирович – вч. ДПЮ
1995 р. Бугай Наталія Іванівна – вч. поч. класів
1996 р. Андрусишин Леся Ігорівна – вч. поч. класів, мал-ня
Цимбалюк Ольга Романівна – вч. поч. класів
1997 р. Самборська Людмила Андріївна – вч. укр. мови та літ-ри
Дуднік Надія Михайлівна – вч. біології
Галінська Наталя Володимирівна – вчитель англ. мови
1998 р. Бурбела Оксана Ярославівна – вч. поч. класів
Макарик Світлана Романівна – вч. математики
Вітвіцька Люба Павлівна – бібліотекар
Палюх Ольга Михайлівна – педагог-організатор
1999 р. Смільська Наталя Богданівна – психолог
Сіренко Мирослава Євгенівна – вч. економіки
Климчук Богдан Аркадійович – вч. матем. та інформ.
Климчук Анна Юріївна – вч. фізики та астрономії
Міхневич Наталія Іванівна – вч. хімії
Васильків (Куцло) Галина Юліанівна – вч. укр. мови та літ-ри
Стефанів Люба Іванівна – вч. англ. мови
Стефанів Василь Васильович – вч. укр. мови та літ-ри
Вислоцька (Васильків) Галина Юл. – бібліот., вч. укр. м. та літ-ри
2000 р. Кузьмина Галина Йосипівна – вч. англ. мови
Киба Володимир Васильович – вч. ДПЮ
2001 р. Кухарик Оксана Михайлівна – вч. математики
2002 р. Мельничук Вікторія Іванівна – вч. англ. мови
2003 р. Пасіка Світлана Володимирівна – вихователь ГПД
Дмитрик Оксана Петрівна – вч. укр. мови та літ-ри
2004 р. Шевчук Ярослав Євгенович – художник
Лютий Михайло Андрійович – вч. захисту Вітч.
Міхневич Валентина Іванівна – вч. англ. мови
2005 р. Куца Світлана Богданівна – вч. світової літ-ри
Медвідь Іван Іванович – вч. математики
2006 р. Олійник Тетяна Миколвївна – педагог-організатор
2007 р. Кузик Сніжана Анатоліївна – вч. біології
2008 р. Мазун Василь Іванович – вч. історії
Шишковська Надія Іванівна – вч. поч. класів
2009 р. Присяжнюк Олександр Ярославович – вч. музики
Лазорчик Ірина Броніславівна – вч. початкових класів
2010 р. Щесняк (Ірха) Оксана Іванівна – педагог-організатор
2011 р. Питак Олександра Ярославівна – вч. англ. мови
Медвідь Ганна Петрівна – вч. ОХЕ та світової літ-ри
2012 р. Пудяк Ігор Євгенович – вч. трудового навч.
Войтович Іван Михайлович – вч. історії
2013 р. Солонинко Андрій Антонович – вч. трудового навч.
2014 р. Строєвус Ольга Вікторівна – вч. історії
2015 р. Клубко Зіновій Михайлович – вч. музики
Цимбалюк Галина Василівна – вчитель англ. мови
2016 р. Онишко Марія Миколаївна – психолог
Климко Назарій Петрович – вч. фізкультури
Огірок Назар Іванович – вч. фізкультури
Кляпітура Ірина Михайлівна – вч. музики
Солонинко Тетяна Миколаївна – вихователь ГПД
Сагайдак Орислава Іванівна – соціальний педагог

Форма входу

Календар записів

«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук на сайті

Нове на сайті

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0